2014. április 24. csütörtök | 17. HÉT | 114. NAP | 21:37 | DEBÓRA, GYÖRGY

Szocsi: ekkor versenyeznek a magyarok

2014. február 04. | 11:43
A magyarok közül - a nevezések alapján - Gombos Károly mutatkozik be elsőként a pénteken kezdődő szocsi téli olimpián: ő az első hivatalos versenynapon, azaz szombaton a sílövők 10 kilométeres sprintszámában áll rajthoz.

A XXII., szocsi téli olimpia magyar vonatkozású programja (magyar idő szerint):

február 8., szombat:

sílövészet:
férfi 10 km sprint (Gombos Károly) 15.30

február 9., vasárnap:

sílövészet:
női 7,5 km sprint (Szőcs Emőke) 15.30

február 10., hétfő:

alpesi sí:
női szuperkombináció (Berecz Anna, Miklós Edit) - lesiklás 8.00, műlesiklás 12.00
rövidpályás gyorskorcsolya:
férfi 1500 m (Béres Bence, Knoch Viktor, Liu Shaolin Sándor) selejtező 10.45
női 500 m (1 magyar) selejtező 11.30
férfi 1500 m elődöntő 12.09
női 3000 m váltó (Magyarország) elődöntő 12.39
férfi 1500 m döntő 13.08
sílövészet:
férfi 12,5 km üldözéses (Gombos Károly?) 16.00

február 11., kedd:

sífutás:
női (Simon Ágnes) és férfi (Szabó Milán) egyéni szabadstílusú sprint selejtező 11.00 és 11.25
sílövészet:
női 10 km üldözéses (Szőcs Emőke?) 16.00

február 12., szerda:

alpesi sí:
női lesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00

február 13., csütörtök:

rövidpályás gyorskorcsolya:
női 500 m (1 magyar?) negyeddöntő 11.00
férfi 1000 m (Béres Bence, Knoch Viktor, Liu Shaolin Sándor) selejtező 11.27
női 500 m elődöntő 12.14
női 500 m döntő 13.07
sílövészet:
férfi 20 km (Gombos Károly) 15.00

február 14., péntek:

sífutás:
férfi klasszikus stílusú 15 km (Szabó Milán) 11.00
sílövészet:
női 15 km (Szőcs Emőke) 15.00

február 15., szombat:

alpesi sí:
női szuperóriás-műlesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00
gyorskorcsolya:
férfi 1500 m (Nagy Konrád) 14.30
rövidpályás gyorskorcsolya:
női 1500 m (2 magyar) selejtező 11.00
férfi 1000 m (Béres Bence?, Knoch Viktor?, Liu Shaolin Sándor?) negyeddöntő 11.45
női 1500 m elődöntő 12.16
férfi 1000 m elődöntő 12.46
női 1500 m döntő 13.09
férfi 1000 m döntő 13.23

február 18., kedd:

alpesi sí:
női óriás-műlesiklás (Berecz Anna, Miklós Edit) 8.00 és 11.30
rövidpályás gyorskorcsolya:
női 1000 m (1 magyar) selejtező 10.30
férfi 500 m (2 magyar) selejtező 11.15
női 3000 m váltó (Magyarország?) döntő 11.54

február 19., szerda:

alpesi sí:
férfi óriás-műlesiklás (Farkas Norbert) 8.00 és 11.30

február 21., péntek:

alpesi sí:
női műlesiklás (Berecz Anna) 13.45 és 17.15
rövidpályás gyorskorcsolya:
férfi 500 m (2 magyar?) negyeddöntő 17.30
női 1000 m (1 magyar?) negyeddöntő 17.44
férfi 500 m elődöntő 18.13
női 1000 m elődöntő 18.21
férfi 500 m döntő 18.43
női 1000 m döntő 18.53

február 22., szombat:

alpesi sí:
férfi műlesiklás (Farkas Norbert) 13.45 és 17.15


Forrás: STOP/MTI   |   STOP


a rovat további hírei
Tizedszer nyerhet a Győr Ismét papíron létező stadionnal pályázunk EB-re Karakas nem jutott be az elődöntőbe Az MLSZ elküldte Budapest Eb-pályázatát Kezdődnek az Európa Liga elődöntői Jégkorong: újabb vereség - biztos, hogy nem juthat fel a magyar válogatott Jégkorong-vb: küzdelmes szlovén győzelem
címlap »
fotó, videó »
Csillag Lilla horoszkópja »
Sztárklikk »
Több mint TestŐr »
STOP friss Több friss hír »
STOPlista
1/5
CHF / HUF
252.74

szavazás
A várakozásainak megfelelően telt a húsvét?
Igen Nem
címkefelhő
kövesse a STOP-ot
a facebookon
Fotó: metart
Mutatom az utat a gyönyör felé - Fotók 18+
Aurora nem indít be forradalmat, legfeljebb csak a fantáziádat.
Fotó: femjoy
Szex az árnyékban - Fotók 18+
Carisha nem szeret a szabadban szexelni, csak nem szeret a napra menni.
Fotó: desire
Alulról szagolnád az ibolyám - Fotók 18+
Roxanne úgy gondolta, az üvegasztalon jobban érvényesül.